Anasayfa > Ürünler > SPECIALS & API / ASME

 

 

 

 

GENEL

API flanşları 6A/17D’ye ve Clamp Connector’ları API 16A gibi diğer boru konnektörleri temin edebiliriz. Swivel tip flanşlar standart ASME B16.5 flanşları ile birlikte kullanıma mevcuttur. 

 

Flanştan poyraya (göbeğe) ve bir tür flanştan diğerine çapraz geçişler tasarlayabilir ve tedarik edebiliriz. Tasarım ASME VIII div.2, API 6A/17D ve ISO 13628-7 gibi standartlara göre yapılır.

 

 

 

 

 

HİZMETLER

TPConnectors ürünlerimizle ilişkili birçok hizmet sunabilir. Kompakt flanş veya clamp connector tipi uç bağlantıları ile ekipman üreten üreticileri için TPC belirtilen kodlara ve standartlara göre lineer olmayan Sonlu Elemanlar Analizi (Finite Element Analysis) de dahil olmak üzere, hesaplamaların işleme çizimlerini de tedarik edebilir. 

Tecrübeli mühendis ekibimiz, belirli bir uygulama için en iyi teknik çözümü bulmaya yardımcı olabilir, fiyatlandırma ve dağıtım bilgileri ile birlikte müşteriyi en iyi çözüme yönlendirir. 

Test tesislerimizde, sunduğumuz tüm basınç komponentlerinin gerekli basınç testlerini gerçekleştirebiliriz. 

Diğer hizmetlerimiz, kompakt flanşların ve clamp connector’ların montajında ​​ve ayrıca yerinde denetime yönelik eğitim içerir.

 


 

 

 

MÜHENDİSLİK

TPConnectors'daki mühendislik ekibi farklı uygulamalar için boru bağlantılarının (connectors) tasarımı ve geliştirilmesi konusunda uzun deneyime sahiptir. Teknik müdürümüz; Sjur Lassesen, 1998 yılında Steel Products Offshore (DPT) şirketine katıldı ve o zamandan beri kompakt flanş konseptinin geliştirilmesini ve bugünkü haline gelmesini sağladı, çok yönlü ve eşsiz yüksek bütünlüklü, yüksek kapasiteli bir konnektör, başka hiçbir boru konnektöründe olmayan bir güvenilirlik verebilir.

 

ASME VIII Div.2, API 6A/17D, API 17 TR8, ISO 13628-7, EN-13445-3 ve DNV OS-F101 & F201 gibi uygulanabilir kod ve standartlara hesaplamalar, analiz ve dokümantasyon tasarlar.

Denizaltı olarak kullanılacak ve dubleks malzemelerden yapılmış clamp connector’lar gerekli HISC direncini göstermek için DNV-RP-F112'yi karşılamak üzere tasarlanacaktır.

 

 

 

 

 

 

Bize Ulaşın

0 312 386 06 21

0 541 252 49 94

ALINTERI BULVARI ALINTERI PLAZA, KAT. 1 NO.23/102, OSTIM OSB YENIMAHALLE-ANKARA

Copyright 2024 - BAYTEK MÜHENDİSLİK